Firmast

Teenused

Teenused

 
Teadmistepõhine energia kasutamine - samm tulevikku
 
Meie firma poolt pakutavad teenused võimaldavad teil märkimisväärselt vähendada teie majas kulutusi küttele ja veele.
Samal ajal kui kommunaalteenuste hinnad pidevalt tõusevad, pakub SANO BALTIC OÜ, tänu vee ja soojuse ratsionaalsele kasutamisele, teile võimalust reaalselt vähendada kommunaalmakseid. Mitmete aastate vältel on SANO SIA võimaldanud Baltimaades tuhandetel inimestel säästa raha kaasaegsete ressursi- ja energiakokkuhoiu tehnoloogiate kasutamisega.
 

Raadioside tagab arvestitelt eksimatu näidulugemise
 
Firma SANO BALTIC OÜ pakub seadmeid näitude lugemiseks raadio teel. Seadmete kvaliteet on jätkuvalt tagatud ning kontrollitud praktikas.
 

Parim teenus energia- ja veekulu individuaalsel arvestamisel
 
SANO BALTIC OÜ aitab teil viia miinimumini kulutused ja probleemid soojuse ja vee kulude arvestamisel ning aitab ka vähendada ka nende tarbimist tänu kaasaegsete seadmete kasutamisele. Lisaks võimaldab arvestusprotsessi lihtsustamine kokku hoida teie aega ning seega vähendab otseselt kulutusi ka teie maja hoolduseks.
 
 
 
Lahendused rentnikele, korteriomanikele, korteriühistutele
 
SANO BALTIC OÜ poolt paigaldatud raadiosüsteem vabastab rentnikud või korteriomanikud liigsetest muredest. Pakutav raadiosüsteem garanteerib soojuse ja vee tarbimisandmete säilimise. Andmete lugemine toimub väljaspool korterit. Seega võib andmete kogumine toimuda suvalisel ajal ning korteriomaniku kohalolek ei ole vajalik.    


 
Majaomanikel
Maja hioolduskulude kontrollimine on paljudele majaomanikele probleemiks. Kuidas Õigesti arvutada kulusid?
Kuidas tagada õigeaegne arvestite näitude võtmine? SANO BALTIC OÜ aitab leida nendele küsimustele lihtsaid lahendusi. Kasutatud koguste arvutamine ja hooldus toimub lihtsalt ja stressivabalt. Vaatamata sellele, ьшд мшшышд toimub teie majas soojuse ja vee tarbimiskoguste arvestus, tagab SANO BALTIC OÜ alati nende kiire ja täpse tulemuste töötlemise
  

Kinnisvara väärtuse tõstmine
SANO BALTIC OÜ aitab teil viia miinimumini jõupingutused ja kulutused soojuse ja vee tarbimiskoguste arvestamisel. Arvestamise lihtsustamine võimaldab märkimisväärselt kokkuhoida teie aega ning seega täiendavalt vähendada kulutusi maja hooldamiseks.
 

 
  

Lahendused projekteerijatele
 
Uute majade projekteerijatel on vaja teada täpseid andmeid projektis kasutatavate mõõteseadmete kohta. Oleme alati valmis igapäevaselt olema neile abiks. Vajadusel väljastame neile meie poolt pakutavate seadmete kirjeldused, paigaldusjuhendid ja täpsed spetsifikatsioonid. Täpne teave..
 

 

Nõuanded energiakokkuhoiuks
 
Järjekordse talve saabumine ei hirmuta kui lõpptarbija oskab säästlikult kasutada soojusenergiat või vett. Ta teab, kuidas ühendada energiakokkuhoid ja mugavus korteris talvisel ajal. Vt EE energiasäästuportaal..